Тикет на денот (среда, 14.08.2019)

тикет на денот

Понудата не е како што беше вчера, но во секој случај без поголем проблем може да се состави тикет на денот.

Кристијансунд – Бодо Глимт – 2 @ 2.50 во 1xBet

Во заостанатиот натпревар од 17-та рунда на норвешката елита, Бодо оди на гостување после кој може да стигне д оврвот на табелата. Бодо е најрпијатното изненадување на ова првенство и мал е бројот на тие што веруваа дека ќе се борат за титула, но веќе сега почнаа да ги сфаќаат сериозно. Крисијансунд е сериозен тим кој се наоѓа на високот седмо место, а нема изгубено на последните три натпревари. Овде сепак сметаме дека гостите се поблиску до победа, па затоа типуваме двојка во 1xBet со квота од 2.50.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Сабуртало – Арарат – 3+ @ 1.92 во Bet365

Во првиот натпревар во Ерменија, Сабуртало победи со 2-1 и има се поголеми шанси за пролаз во последното коло од квалификациите за ЛЕ. Двете екипи се шампиони на своите земји, но во овој случај Сабуртало како да има предност. Тие покажаа дека играат одлично кога станува збор за гостински терен, па сега имаат задача само да издржат. Од друга страна Арарат мора да одат на се или ништо, па поради тоа очекуваме отворен натпревар со најмалку три гола. Коефициентот за тоа во Bet365 е 1.92.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.80

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*