ТИП НА ДЕНОТ: (13.08.2019,21:00) ПОРТО – КРАСНОДАР

ПОРТО Е ПОАМБИЦИОЗЕН ТИМ

Меѓународен, ЛШ, 13.08.2019: Порто – Краснодар  ТИП 1

Резултат: 2-3

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Порто и Краснодар од рамките на квалификациите за ЛШ. Во првиот натпревар Порто забележа минимална победа од 1-0, но тоа е доволно бидејќи постигна гол во гости. Краснодар не е екипа која може да им се спротистави сериозно, па затоа овде повторно очекуваме победа на Португалците. Наш предлог е победа за домаќините, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.50.

УСПЕШНОСТ АВГУСТ: 9/12

ПОРТО – КРАСНОДАР 1
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply