Малери и махери на колото

малери и махери

Ниту овој понеделник нема да ве оставиме без малерите и махерите кои го одбележаа минатиот викенд.

Малер 1

Овој играч изиграл микс тикет со конечен исход и тип на голови, но за жал го „зезна“ само натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Челзи кој заврши со резултат од 4-0, а него му беше типувано ГГ.

Малер 2

На овој тикет играчот типувал конечен тип и голови, па за жал натпреварот Хорсенс – Бронби заврши 0-2 и го остави посиромашен за 20.000 денари.

Махер 1

Секоја чест за овој играч. Изиграл 10 натпревари со солидни коефициенти и ги уплатил за само 30 денари. Неговата добивка е 14.000 денари. За убаво да се трошат мајсторе!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*