Ефикасните Романци денес не честат со две одлични квоти!?

традиција

Денес од 17:00 во рамктие на романската втора лига се сретнуваат екипите на Петролул и УТА Арад.

Петролул во првото коло запиша победа против екипата на Металоглобус и моментално ја има 12-та позиција.

УТА Арад има исто една победа, но и подобра гол разлика, па затоа се наоѓа на 7-та позиција.

За овие две екипи интересно е тоа што секогаш кога ќе се сретнат ни прикажуваат ефикасни натпревар, па се надеваме дека и денес ќе биде така, а ние ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

4+ @ 3.25 во Bet365
ГГ3+ @ 2.25 во Bet365

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*