Тикет на денот (недела, 14.07.2019)

тикет на денот

Од овој викенд натаму понудата ќе биде се побогата и побогата, па ние ќе имаме повеќе избор околу натпревари за тикет на денот.

Одензе – Копенхаген – 2 @ 2.00 во 1xBet

Одензе за време на паузата изигра неколку контролни натпревари и прикажа шарени резултати, но генерално противниците не беа сериозни и нешто посебно квалтиетни. Од друга страна, Копенхаген е во катастрофална форма, бидејќи од четири изиграни пријателски натпревари запиша три порази и едно реми, а воглавно противниците беа многу послаби. Тоа зборува дека овој тим се соочува со проблеми, но веруваме дека првенството ќе сака да го започне со победа. Наш предлог е 2ка со коефициент од 2.00 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Лилестром – Стромсгодсет – 1 @ 2.00 во Bet365

Норвешкото првенство веќе завлегува во втората полусезона, а во 15-то коло ќе се сретнат екиптие на Лилестром и Стромсгодсет. Домаќините се наоѓаат многу блиску до опасната зона, а нивна главна цел е оваа сезона да обезбедат навремен опстанок. Од друга страна гостите играат катастрофално, па не е ни чудно што ја имаат последната позиција на табелата. Според нас, Лилесторм е поблиску до победа, па затоа типуваме 1. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 2.00.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.00

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*