ТИП НА ДЕНОТ: (11.07.2019,21:00) МАДАГАСКАР – ТУНИС

МАДАГАСКАР СЕ КОМПЛЕТНО ЗАДОВОЛНИ

Афрички куп на нации, 11.07.2019: Мадагаскар – Тунис  ТИП 2

Резултат: 0-3

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Мадагаскар и Тунис од рамките на Афричкиот куп на нации. Мадагаскар се комплетно задоволни, бидејќи нивните очекувања беа мали, а сепак практично стигнаа до 1/4 финале и самиот пласман во овој дел е голем успех за нив. Тунис после неколку реми резултати успеа да стигне до 1/4 финалето, но искрено има и поквалитетна селекција, па веруваме дека тие се поблиску до победа на овој дуел. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.85.

УСПЕШНОСТ ЈУЛИ: 7/10

 

МАДАГАСКАР – ТУНИС 2
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*