Ако и денес продолжат со голови ќе наплатиме супер коефициент …

традиција

Денес од 21:15 во рамките на исландската инкасо лига се сретнуваат екипите на Фрам и Леикнир.

Фрам се наоѓа на 5-та позиција со вкупно 17 бода кои ги има освоено преку 5 победи, 2 реми и 3 порази.

Леикнир е на 7-та позиција и нивниот учинок е 5 победи и 5 порази, па на тој начин имаат собрано вкупно 15 бода.

Интересно за дуелите на овие два ривали е тоа што секогаш ни прикажуваат отворени и ефикасни натпревари, па ако и денес продолже таа традиција ќе наплатиме супер коефициент.

Наш предлог:

3+ @ 1.50 во Bet365

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*