ТИП НА ДЕНОТ: (10.07.2019,18:00) СЕНЕГАЛ – БЕНИН

СЕНЕГАЛ Е ГЛАВЕН ФАВОРИТ ЗА ТИТУЛА

Афрички куп на нации, 10.07.2019: Сенегал – Бенин  ТИП 1

Резултат:

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Сенегал и Бенин од рамките на нокаут фазата од афричкиот Куп на нации. Откако Египет беше елиминиран во ова натпреварување, титулата на фаворит за освојувањето на пехарот ја доби Сенегал, па сега не смее да киксне. Бенин со самиот пласман до овде е задоволен и за нив тоа значи голем успех. Сметаме дека Сенегал ќе доминира и нема да се соочи со поголеми проблеми на овој натпревар. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.44.

УСПЕШНОСТ ЈУЛИ: 6/9

 

СЕНЕГАЛ – БЕНИН 1 
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply