„Луд специјал“ тикет за натпреварот Бразил – Аргентина – коефициент 81

специјал тикет

Вечер после полноќ во 02:30 во рамките на ½ финалето од Копа Америка ќе се сретнат селекциите на Бразил и Аргентина.

Бразил го видовме во одлично издание во групната фаза на овој турнир, а во ¼ финалето преку пенали успеа да го елиминира Паргвај.

За Аргентина не може да го кажеме истото бидејќи беа исклучително лоши во групите, но во последните два натпревари се подобрија.

Ова ќе биде интересен натпревар, па по тој повод решивме да ви претставиме „специјал“ тикет со повеќе типови во Bet365 само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 81, а нашиот избор е:

  • X-X
  • Aргентина понатаму
  • Меси да постигне гол
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*