Добиј исплата пред да заврши натпреварот!

Започна и третиот Гренд Слем, односно најголемиот тениски турнир Вимблдон. По тој повод обложувалниците ни претставија најразлични понуди, но ние во неколку реченици подолу ќе ви ја прикажиме најдобрата.

Имено, обложувалницата Bet365 ни претстави понуда токму за овој турнир во кој за да си ја добиете исплатата не треба да чекате да заврши натпреварот.

Поточно, доколку вашиот тенисер добие два сета, тогаш автоматски облогот ви се потврдува без разлика на крајниот исход на натпреварот.

Се што треба да направите е:

  1. Обложете се на Вимблдон натпревар од машка конкуренција пред да започне
  2. Доколку вашиот тенисер добие два сета, тогаш облогот ви се исплаќа како добитен

Услови и правила за користење

  • Понудата е валидна за нови и постоечки корисници
  • Понудата е валидна само за натпревари од Вимблдон машка конкуренција
  • Вашата уплата треба да биде поставена пред почетокот на мечот
  • Понудата важи до 14 јули 2019 година

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*