Тикет на денот (понеделник, 01.07.2019)

тикет на денот

Денешната понуда не е кој знае колку богата, но сепак е доволно голема за да ви составиме тикет на денот.

Џургарден – Калмар – 1 @ 1.82 во 1xBet

Пред паузата која траеше месец дена во Шведска, Џургарден беше во силен залет. Врза четири победи и се искачи на третото место. Сега заостанува зад водечката двојка, но сепак тој заостаток не е голем, со оглед на тоа што има домаќинот два натпревари помалку. Гостите беа во криза пред да заминат на одмор. Два порази и две реми е нивниот учинок, а постигнаа само еден гол. Овде без дилема типуваме 1 во 1xBet со кеофициент од 1.82.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Јужна Африка – Мароко – 0-2 @ 1.50 во William Hill

Водечкиот Мароко игра со Јужна Африка, селекцијата која се уште нема обезбедено пласман во елиминационата фаза. Се претпоставува дека нерешен резултат им одговара и на едните и на другите. Мароко ќе биде прв, додека Јужна Африка ќе избори место помеѓу 16-те најдобри селкции во Купот на нации. Мароко е фаворит, но веруваме дека нема да притискаат на овој натпревар, па затоа типуваме 0-2 гола. Коефициентот за тоа во William Hill изнесува 1.50.

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Дандалк – Вотфорд – 1/1 @ 1.72 во Bet365

Актуелниот шампион, како и што најавуваме, успеа да се издвои на табелата и сега го предводи караванот на ирската лига со сосема солидна предност. Изгледа дека клучниот чекор кон новиот пехар е направен во петокот на гостувањето кај Шамрок кој им е главен конкурент. Веруваме дека домаќините ќе се обидат да ја одржат оваа бодовна разлика, па затоа типуваме победа за нив уште во првото полувреме. Наш предлог е 1/1 со коефициент од 1.72 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.69

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*