Тикет на денот (28.06.2019)

тикет на денот

Ниту овој петок понудата не е кој знае каква, но сепак се работи за ден кој е вовед во викендот. Искрено, ќе биде потешко околу тикетот оуште неколку седмици, а потоа понудата повторно ќе биде богата. Еве го денешниот предлог тикет…

Венецуела – Аргентина – 2/2 @ 2.40 во 1xBet

Венецуела во овој дел од натпреварувањето стигна со две реми против Перу и Бразил и една победа против Боливија. Искрено, на оваа репрезентација целта им е исполнета со оглед на тоа што целта им беше пласман во нокаут фазата. Аргентина ја видовме во доста лошо издание, но веруваме дека сега ќе се поправат и ќе играат како што им доликува. Наш предлог е 2/2 со квота 2.40 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

УЦД – Ст. Патрикс – 2/2 @ 2.60 во Bet365

Малку одмараа и Ирците, но овој петок се враќаат на редовното коло. Се играат натпреварите од 22-то коло, а претпоследниот УЦД во Даблин го пречекува тимот на Ст. Патрик. Домаќините се во серија порази, изгубија на претходните девет натпревари во првенството, додека Ст. Патрик само еднаш е поразен во последните седум кола. Сигурно е дека гостите се фаворити на овој натпревар, но ние решивме да типуваме прелаз 2/2. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 2.60.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИИЦЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 6.24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*