Тикет на денот (недела, 23.06.2019)

тикет на денот

За денес во рамките на тикетот на денот решивме да ви претставиме супер дабл кој веруваме дека ќе биде добитен.

Данска У21 – Србија У21 – ГГ3+ @ 2.00 во 1xBet

Младата репрезентација на Данска започна со пораз, но до некаде тоа беше и очекувано, бидејќ иза противник ја имаа селекцијата на Германија. Во последното коло го поправија впечатокто и беа подобри од Австрија. Србите се големо разочарување, бидејќи имаа амбиции да стигнат далеку, а врзаа два порази по ред. Овде очеуваме ефикасен натпревар, па затоа типуваме ГГ3+. Коефициентот за тоа во 1xBet изнесува 2.00.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Бран – Лилесторм – 1/1 @ 2.00 во Bet365

Тимот на Бран оваа сезона има огромни амбиции, а сега се држи и одлично во горниот дел од табелата. Тие во последните два натпревари потфрлија и запишаа едно реми и еден пораз, но сега е вистински момент да се оправдаат за тие грешки пред своите фанови. Лилесторм од друга страна е во катастрофална форма и не веруваме дека имаат некои посебни очекувања за овој натпревар. Наш предлог е 1/1 со коефициент 2.00 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.00

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*