Што се уплаќа денес? (23.06.2019)

што се уплаќа денес

За денес уплатата ни нуди натпревар од норвешката елитна фудбалска лига со одличен коефициент

Одд – Хаугесунд – 1 @ 1.83

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 133.888 евра. За победа на домаќините се уплатени 85.213 евра, за реми 21.975 евра, додека останатите 26.700 евра се уплатени за победа на Хаугесунд.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*