Тикет на денот (среда, 12.06.2019)

тикет на денот

Готови се и квалификациите за Еуро 2020, па понудата во наредниот период ќе биде се послаба и послаба. Сепак ние и понатаму ќе се трудиме да ви претставуваме тикет на денот.

Ла Коруња – Малага – 0-2 @ 1.52 во 1xBet

Во првиот натпревар од ½ финалето на баражот за дополнување на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Депортиво од Ла Коруња и Малага. Двата поранешни прволигаши не успеаа да стигнат до директен пласман во елитата, па тоа ќе се обидат да го направат преку бараж и ќе биде исклучително тешко. Бидејќи ова е прв натпревар, веруваме дека двете екипи ќе играат доста внимателно, па очекуваме и мал број голови. Наш предлог е 0-2 гола со коефициент 1.52 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Германија (ж) – Шпанија (ж) – 1 @ 2.05 во Bet365

Eве еден натпревар од Светското првенство во фудбал за жени кое се игра во Франција. Германките два пати беа светски прваци. Фудбалерките од Шпанија овде се прв пат, но искрено женскиот фудбал напредува во Шпанија. Во првото коло гостите беа подобри од Јужна Африка, а и Германија славеше против Кина со 1-0. Овде веруваме дека Германија ќе доминира и ќе победи на овој дуел. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 2.05.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 3.12

Be the first to comment

Leave a Reply