ТИП НА ДЕНОТ: (11.06.2019,20:45) РУСИЈА – КИПАР

ГОЛОВИ ВО РУСИЈА

Меѓународен, Еуро 2020 квалификации, 11.06.2019: Русија – Кипар ТИП 3+

Резултат:

За денешен тип на денот го избравме натпреварот од квалификациите за Еуро 2020 помеѓу селекциите на Русија и Кипар. Русите на Мундијалот докажаа дека се одлична репрезентација иако после потфрлија во неколку натпревари. Сепак во последниот дуел против Сан Марино беа доминантни и постигнаа 9 гола. Кипар нема со што да се пофали, а веруваме и дека нема големи амбиции од ова натпреварување. Наш предлог е 3+, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.73.

УСПЕШНОСТ ЈУНИ: 5/10

 

РУСИЈА – КИПАР 3+ 
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply