Тикет на денот (петок, 31.05.2019)

тикет на денот

За жал овој петок не е како претходните и не изобилува со кој знае каква понуда. Сепак ние и покрај тоа се обидовме да составиме тикет.

Бронби – Рандерс – 1 @ 1.89 во 1xBet

Ова е финале од баражот за пласман во ЛЕ. Бронби имаше многу промашувања во текот на сезоната и не успеа да слави ниту во Купот на Данска иако беше финалист. Овој пат ривал им е екипата на Рандерс која беше најдобра во слабата група од данскиот шампионат. Прво го елиминираа Сондерјиск, а потоа и Архус. Во двата натпревари забележаа по едно реми и по една победа. Овде сметаме дека Бронби има поголеми шанси за триумф, па затоа типуваме кец. Коефициентот за тоа во 1xBet изнесува 1.90.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Бохемиан – Фин Харпс – 1/1 @ 2.30 во Bet365

Ирците го продолжуваат своето првенство кое нас ќе ни биде приоритет за време на летните денови. Во ова коло Бохемиан од Даблин го дочекува Фин Харпс последно пласираниот тим во елитата. Ниту домаќинот не е во некоја посебна форма, но има далеку поголем квалитет од својот противник. Бохемиан би требало да се врати на победничките патеки, па затоа предлагаме прелаз 1/1 со квота 2.30 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.35

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*