Што се уплаќа денес? (31.05.2019)

што се уплаќа денес

Во изминативе неколку дена сме сведоци дека уплатата „не почести“ со два екстра коефициенти, па веруваме дека одлично ги наплативте.

Кордоба – Осасуна – 2 @ 2.12

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 2.700 евра. За победа на Кордоба уплатени се 254 евра, за реми 340 евра, додека за победа на Осасуна уплатата изнесува 2.105 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*