Тикет на денот (сабота, 25.05.2019)

тикет на денот

Ова е првата сабота со нешто послаба понуда, а како што изминува времето ќе биде се послабо и послабо. Секако тоа нема да не спрече во составувањето на тикетот на денот.

Бохемиан 1905 – Опава – 1 @ 1.44 во 1xBet

Домашната екипа со победа ќе обезбеди опстанок во чешката елита и не се сомневаме дека ќе успее во таа намера. Овој тим имаше добар период во лигата, но не успеа да ја избегне групата која ќе се бори за опстанок. Опава уште од порано си го обезбеди статусот и за наредната сезона, па ќе играат без многу мотив. Домаќинот нема да пропушти таква шанса. Предлагаме 1 во 1xBet, а коефициентот за тоа е 1.44.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Њупорт – Транмере – 0-2 @ 1.57 во William Hill

Вембли во наредните денови ќе биде центарот на финалиња од баражите во пониските англиски лиги. Во борбата за влез во Лига 1 се сретнуваат Њупорт и Транмере. Њупорт во полуфиналето беше поуспешен од Менсфилд, додека Транмере ги елиминира Форст Грин. Сега играат само еден натпревар, па веруваме дека ќе тактизираат. Наш предлог е 0-2 гола со квота 1.57 во William Hill

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Цирих – Ст. Гален – 1 @ 2.15 во Bet365

Иако Цирих се наоѓа на 8-та позиција во претпоследното коло, тие се уште имаат шанси да изборат излез во Европа. Долго се бореа да го избегнат баражот, а сега ии дефинитивно успеаа во тоа. Ако го победат Ст. Гален ќе направат голем успех, а и немаат друга шанса. Наш предлог е 1 со квота 2.15 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.86

Be the first to comment

Leave a Reply