Тикет на денот (четврток, 16.05.2019)

тикет на денот

Денес имаме нешто послаба понуда, но сепак доволно голема за да ви ги претставиме нашите предлози во форма на тикет на денот.

Стандард – Клуб Бриж – 2 @ 2.02 во 1xBet

Стандард се наоѓа на одличната 4-та позиција која им гарантира шанса за излез во Европа, а блиску се и до позицијата која може да ги одведе во квалификациите за Европа. Клуб Бриж е на втората позиција и тој ќе се бори за ЛШ. Искрено овде потреба за бодови имаат двата клуба, но Бриж е поквалитетен и очекуваме негова победа. Коефициентот за тоа во 1xBet изнесува 2.02.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Криштансунд – Молде – 2 @ 2.00 во Bet365

Криштансунд ја започна одлично оваа сезона и во 8 кола има освоено 13 бода преку 4 победи, 1 реми и 3 порази. Од друга страна Молде најави дека е со големи амбиции за оваа сезона, па на добар пат е да ја оствари таа цел. Овде очекуваме победа за Молде, а коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 2.00.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.04

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*