ТИП НА ДЕНОТ: (15.05.2019,20:45) АТАЛАНТА – ЛАЦИО

ФИНАЛЕ ВО ИТАЛИЈАНСКИОТ КУП

Италија, Плеј оф, 15.05.2019: Аталанта – Лацио ТИП ГГ

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Аталанта и Лацио од рамките на финалето на италијанскиот куп. И двете екипи имаат одлична сезона зад себе во Серија А, но без некој позначаен успех. Се уште постори борба за елитата во Европа помеѓу овие два клуба, но да бидеме искрени ова е значаен натпревар за двете екипи. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.60.

УСПЕШНОСТ MAJ: 9/14

АТАЛАНТА – ЛАЦИО ГГ
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply