Што се уплаќа денес? (15.05.2019)

што се уплаќа денес

За денес во рамките на оваа категорија имаме супер натпревар на кој има голем коефициент, а исто така и уплатата е прилично висока.

Лидс – Дерби – 1 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84,490 евра. За победа на Лидс уплатени се 50.896 евра, за реми 12.949 евра, додека останатите 20.645 евра се уплатени за победа на Дерби.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*