Тикет на денот (вторник, 14.05.2019)

тикет на денот

Понудата за овој вторник не е нешто посебно богата, но тоа не очекува и во следните неколку денови.

Острава – Либерец – ГГ @ 1.95 во 1xBet

Овие две екипи со пласманот во Плеј оф ги исполнија своите цели. Меѓутоа, тие се наоѓаат на двете последни места на таа мини табела, односно на петтото и на шестото место со мали шанси за да стигнат до четвртата позицција која може да ги одведе во Европа. Можеби овде Слован Либерец има шанси да им се реваншира, но сепак како прв предлог ни доаѓа на памет отворена и ефикасна игра. Нашиот предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со кеофициент од 1.95.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Силкеборг – Виборг – Х @ 3.30 во Bet365

Ова е директен дуел за плсман во данската елита, а се сретнуваат двете најдобри екипи во втората лига. Се работи за последениот натпревар од 31-то коло на оваа скандинавска земја, а моментално Силкеборг е лидер на табелата со 54 бода. Виборг заостанува само еден бод, па тоа дополнително прикажува дека станува збор за одлични екипи. Сметаме дека ниту едните, ниту другите нема да ризикуваат, па очекуваме реми. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 3.30.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 6.43

Be the first to comment

Leave a Reply