Што се уплаќа денес? (14.05.2019)

што се уплаќа денес

И вчера уплатата беше одличен показател, па наплативме супер кеофициент, а за денес ќе ви претставиме повторно сингл.

ВБА – Астон Вила – 2 @ 2.58

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 32.105 евра. За победа на ВБА уплатени се 7.645 евра, за реми 3.790 евра, додека останатите 20.670 евра се уплатени за победа на гостите.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*