ТИП НА ДЕНОТ: (29.04.2019,19:00) АТАЛАНТА – УДИНЕЗЕ

АТАЛАНТА НА ЧЕКОР ДО ЛШ

Италија, Серија А, 29.04.2019: Аталанта – Удинезе ТИП 1/1

Резултат: 0-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Аталанта и Удинезе од рамките на италијанската Серија А. Аталанта поради сплет на околности има одлични шанси со победа да стигне до позиција која води во ЛШ, а тоа е нивната главна цел за оваа сезона. Од друга страна Удинезе и не е толку на сигурно, но бодови ќе мора да бара од друго место. Наш предлог е 1/1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.83.

УСПЕШНОСТ АПРИЛ: 19/28

АТАЛАНТА – УДИНЕЗЕ 1/1
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*