Тикет на денот (понеделник, 29.04.2019)

тикет на денот

За денес во рамките на тикетот на денот ќе ви претставиме супер дабл со одличен коефициент кој има огромна шанса за пролаз.

Фиорнетина – Сасуоло – 3+ @ 1.85 во 1xBet

Фиорнетина како да навлезе во криза и веќе подолг период е без победа, а сето тоа се одрази со пад на позициите на табелата и сега практично тие немаат шанси за Европа. Од друга страна Сасуоло е веднаш до Фиорентина и нивниот пат за Европа е речиси затворен. Овде очекуваме релакс натпревар и најмалку три гола. Наш предлог е 3+ со коефициент 1.85 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Бетис – Еспањол – Х @ 3.50 во Bet365

Бетис започна започна одлично оваа сезона и направи неколку импресивни резултати, но тие не беа доволно за да стигнат до позиции кои ќе ги одведат во Европа. За Еспањол важи истото, па овде не очекува голема борба. Како конечен тип сметаме дека најлогично е да типуваме Х, а коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 3.50.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 6.30

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*