Специјал тикет за натпреварот Манчестер Јунајтед – Челзи

специјал тикет

Денес точно од 17:30 во рамките на 36-то коло од англиската Премиер Лига се сретнуваат екипите на Манчестер Јунајтед и Челзи.

Домаќините започнаа многу лошо, па тоа резултираше со промена на тренерот и сега таа функција му е доделена на Солскјер кој веднаш покажа резултати, но во последно време како да навлегоа во криза.

Челзи имаше одличен старт, но искрено не изненади во последното коло кога ремизираше против Барнли, па сега е време да ја поправат грешката.

И двете екипи имаат тешка задача, односно ни претстои голема борба. Бидејќи овој натпревар има епитет дерби на денот, ние решивме да составиме тикет со повеќе типови во Bet365 со помош на Bet Builder.

Вкупниот коефициент е 17, a нашиот избор е:

  • Х/Х
  • Двата тима да постигнат гол
  • Повеќе голови во прво полувреме

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*