ТИП НА ДЕНОТ: (28.04.2019,15:30) ХОФЕНХАЈМ – ВОЛФСБУРГ

тип на денот

ХОФЕНХАЈМ ЗА ЕВРОПА

Германија, Бундес Лига, 28.04.2019: Хофенхајм – Волфсбург ТИП 1

Резултат: 1-4

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Хофенхајм и Волфсбург од рамките на германската Бундеслига. Хофенхајм се уште има шанси за да избори пласман во Европа, а тоа ќе го оствари само ако врзе неколку добри резултати во идните кола. Волфсбург математички има се уште шанси за Европа, но конкуренцијата е огромна, а и со овој пласман фудбалерите се задоволни. Наш предлог е победа за домаќините, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.51.

УСПЕШНОСТ АПРИЛ: 18/26

ХОФЕНХАЈМ – ВОЛФСБУРГ 1
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*