Што се уплаќа денес? (28.04.2019)

што се уплаќа денес

За денес во рамките на категоријата „Што се уплаќа денес“ ќе ви претставиме сингл натпревар со прилично висок коефициент, а исто така и интересен распоред на уплатата.

Реал Сосиедад – Хетафе – 2 @ 3.10

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 117.942 евра. За победа на домаќинот уплатени се 24.657 евра, за реми 14.987 евра, додека останатите 78.298 евра се уплатени за победа на гостите.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*