Тикет на денот (сабота, 27.04.2019)

тикет на денот

И оваа сабота понудата е одлична. Поголем дел од првенствата се при крај, па треба да го искористиме овој момент за да составиме тикет на денот.

Саутемптон – Бормут – 1 @ 1.94 во 1xBet

Саутемптон со победа можат да ги решат сите грижи околу опстанокт и да ја заклучат оваа турболентна сезона. Можеа да го остварат тоа уште во претходното коло, но примија гол во последните минути и останаа без 2 бода. Бормут оддамна е на распуст и сега игра порелаксирано. Овде предност даваме на домаќините, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.94.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Дортмунд – Шалке – 3+ @ 1.53 во Bet365

Ако погледнете на табелата ќе сфатите кој е фаворит на овој натпревар. Но овде станува збор за дерби со традиција, а тогаш сите прогнози паѓаат во вода бидејќи мотивацијата е посебна. Сепак домаќините се борат за титула, а тоа не е мала работа. Гостите се уште немаат обезбедено опстанок, па тие ќе се обидат да им откинат некој бод. Конечниот исход на овој дуел е тешка мисија, па затоа типуваме 3+. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 1.53.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Билбао – Алавес – 1 @ 1.55 во William Hill

Баскијското дерби во подобро расположение го пречекуваат домаќините. Билбао на последните шест натпревари славеше четири пати и ја подобри позицијата на табелата. Се очекува голема борба, бидејќи тоа оддамна не се случило. Домаќините се некако поблиску до победа, а тоа го докажува нивната форма. Наш предлог е 1 со коефициент 1.55 во William Hill.

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.60

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*