Специјал тикет за натпреварот Порто – Ливерпул – коефициент 15

специјал тикет

Во рамките на реванш натпреварите од 1/2 финалето на најелитното фудбалско натпреварување во Европа, вечер од 21:00 се сретнуваат екипите на Порто и Ливерпул.

Интересно е тоа што и двете екипи во домашните првенства се борат за титулата, а „војуваат“ и на ова поле. Во првиот натпревар Ливерпул оствари предност од 2-0, па сега Порто има тешка задача.

Ние во најдобрата обложувалница на Bet365 составивме специјал тикет благодарение на Bet Builder. Го избравме само овој натпревар, а предлагаме повеќе предлози кои се комбинираат меѓусебно.

Вкупниот коефициент е 15, а нашиот избор е:

  • 2/2
  • Салах да постигне гол
  • Повеќе од 9.5 корнери на цел натпревар

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply