ТИП НА ДЕНОТ: (16.04.2019,21:00) ЈУВЕНТУС – АЈАКС

ЈУВЕНТУС НЕ ПРОСТУВА

Меѓународен, Лига на шампиони, 16.04.2019: Јувентус – Ајакс ТИП 1

Резултат: 1-2

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Јувентус и Ајакс од рамките на реванш натпреварите од 1/4 финалето на ЛШ. Јувентус ремизираше во Холандија со 1-1 и практично имаат предност со голот во гости. Тогаш Ајакс изигра одличен натпревар, но сега има повторно тежок испит и тоа во Торино. Како и да е ние предност даваме на домаќините и веруваме дека ќе бидат доминантни на теренот. Наш предлог е победа за домаќинот, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.72.

УСПЕШНОСТ АПРИЛ: 12/15

ЈУВЕНТУС – АЈАКС – 1
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply