Иако домаќините се фаворити, традицијата укажува на ГГ3+, а коефициентот е одличен!

традиција

Денес од 17:00 на програмата го имаме натпреварот од ½ финалето на српскиот Куп во кој Црвена Звезда се сретнува со Младост.

Црвена Звезда на овој натпревар стигнува како лидер во српскиот шампионат каде што имаат 7 бода предност во однос на второпласираниот Раднички.

Младост во рамите на ова натпреварување изиграа три натпревари каде што беа подобри од Пролетер, Чукарички и Спартак.

Средбите на овие две екипи веќе години наназад важат за дуели каде што може да очекуваме голови. Во тој период секогаш беше добитен типот ГГ3+.

Наш предлог

ГГ3+ @ 2.45 во 1xBet

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Be the first to comment

Leave a Reply