Што се уплаќа денес? (16.04.2019)

што се уплаќа денес

За денес во рамките на категоријата „Што се уплаќа денес?“ ќе ви претставиме натпревар од рамките на Лигата на шампиони на кој има прилично висока уплата.

Јувентус – Ајакс – 1 @ 1.72

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 454.556 евра. За победа на домаќините уплатени се 329.288 евра, за реми 67.909 евра, додека за победа на гостите се уплатени 57.359 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*