Што се уплаќа денес? (15.04.2019)

што се уплаќа денес

За денес во оваа категорија ќе ви претставиме сингл натпревар на кој има солидна уплата, а исто така таа уплата укажува на одличен коефициент.

Леганес – Реал Мадрид – 2 @ 1.68

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 32.542 евра. За победа на Леганес уплатени се 6.506 евра, за реми 6.643 евра, додека за победа на Реал Мадрид уплатата изнесува 19.392 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply