Тикет на денот (сабота, 16.03.2019)

тикет на денот

Одлична понуда не очекува нас оваа сабота, а искусните кладилничари знаат дека е тоа меч со две оштрици. Богатата понуда умее да да создаде дилема, па така да се изиграат натпревари кои не се зицери.

Вест Хем – Хадерсфилд – 1 @ 1.61 во 1xBet

Вест Хем во преостантиот дел од сезоната играат за поправање на впечатокот. Тие моментално се на 9-то место и имаат се уште шанси за Европа, доколку ФА Купот го освои некоја екипа која ќе игра во ЛШ, бидејќи во тој случај и седмото место води во ЛЕ. Хадерсфилд ќе се обиде да собери што повеќе бодови и од елитата да се прости на пристоен начин. Овде немаме дилема и типуваме победа за домаќините, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.61.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

СПАЛ – Рома – 2 @ 1.83 во Bet365

Домаќините се во ужасна форма и се едни од најсериозните кандидати за преселување во Серија Б. Моментално се уште се надвор од зоната на испаѓање, но само два бода ги делат од Болоња која е на 16-то место. СПАЛ е без победа на последните шест натпревари, на кој само два пати остана непоразен. Ниту Рома нема некоја спектакуларна форма, испадна од ЛШ од Порто, а тоа предизвика големо незадоволство помеѓу фановите. Доколку сака Рома да остане во трката за ЛШ мора да победува. Типуваме 2ка во Bet365 со коефициент од 1.83.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Хамбургер – Дармштат – Т12+ @ 1.66 во 10Bet

После две последователни победи, Хамбургер се врати на позицијата која може да го одведе во Бундеслигата. Тие беа посебно убедливи кога на градското дерби го победија Ст. Паули со 4-0. Келн им бега само еден бод, но и Унион Берлин е блиску до нив, па не смеат да се опуштаат. Дармштат пред неколку сезони играше во Бундеслигата, но сега се мачи за опстанок во Цвајт. Наш предлог за овој дуел е Т12+, а тоа може да го изиграте во 10Bet со коефициент од 1.66.
Регистрирај се на 10Bet

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.89.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*