ТИП НА ДЕНОТ: (28.02.2019,21:00) ВАЛЕНСИЈА – БЕТИС

ОТВОРЕНА ИГРА НА МЕСТАЉА

Шпанија, Копа дел Реј, 28.02.2019: Валенсија – Бетис ТИП ГГ

Резултат: 1-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Валенсија и Бетис од рамките на реваншот од Копа дел Реј. Во првиот натпревар видовме исклучително отворен и ефикасен натпревар, каде што двете екипи постигнаа по два гола. Валенсија оваа сезона игра променливо, но во последно време прави импресивни резултати. Од друга страна Бетис сметаме дека нема лесно да се предаде и дека ќе се бори до самиот крај. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.76

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 21/28

ВАЛЕНСИЈА – БЕТИС ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*