Специјал тикет за натпреварот Реал Мадрид – Барселона

специјал тикет

Денес од 21:00 на „менито“ имаме еден исклучително интересен натпревар, познат како Ел Класико.

Практично ова е втор натпревар помеѓу Реал Мадрид и Барселона, односно реванш и тука ќе се одлучува кој ќе биде во финалето на Купот на кралот. Колку и да се во лоша форма и едните и другите, кога се сретнуваат тие имаат посебна мотивација.

За денес да биде уште поинтересен натпреварот, вие може да го изиграте нашиот специјал тикет кој е составен од повеќе типови и игри токму за тој дуел. Благодарение на Betbuilder во Bet365 ние имаме таква можност.

Ние собравме вкупно 26.00 коефициент, а нашиот избор е:

  • Х-1
  • Гол-гол
  • Меси да постигне гол
  • Рамос да добие картон

Изиграј го овој тикет во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*