Кладилничарски информации (12.01.2019)

информации

Во рамките на оваа рубрика ќе ви пишуваме за интересни статистички податоци, а ако правилно ги искористите може полесно да стигнете до посакуваниот профит.

Брајтон – Ливерпул

Ливерпул има водство на полувреме, а потоа слави и на крај на последните пет натпревари против Брајтон. Ако тоа се случи и денес, ние имаме на располагање коефициент 1.85.
Изиграј го овој натпревар во Bet365

Валенсија – Реал Ваљадолид

Типот 0-2 гола беше добитен на 5 од последните 6 првенствени натпревари на Ваљадолид на гости, а ако ја земеме во предвид и играта на Валенсија оваа сезона, најверојатно и денес ќе гледаме неефикасен дуел. Коефициентот за истиот предлог изнесува 1.80.
Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Ница – Бордо

Најмногу 2 гола се видени на последните 10 натпревари на Ница во рамките на фрацунскиот шампионат, додека истиот предлог може да се наплати на последните 4 првенствени натпревари на Бордо во гости. Очекуваме мал број голови, односно најмногу 2, а за тоа ќе си добиеме коефициент 1.55.
Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*