Тикет на денот (понеделник, 26.11.2018)

тикет на денот

Вчера ви претставивме одличен тикет кој стана добитен во касното судиско продолжени. Како и да е ние погодивме одличен коефициент, а тие што не послуша нека им е честито.

Мец – Ажаксио – Т12+ @ 1.47 во 1xBet

Гостите врзаа неколку добри резултати, кои ги доведоа на 12-то место со 18 бодови. Француската втора лига е исклучително изедначено натпреварување и секоја победничка серија може да ја доведе било која екипа на врвот. Мец одлично започна, меѓутоа, после неколку лоши изданија го расипа впечатокот кај љубителите на фудбалот. Сепак тие и понатаму се лидери, но Брест им дише во врат. Очекуваме овој пат да бидат доминантни и да посттигнат барем два погодоци.
Регистрирај се на 1XBET

Арка – Висла – Г.Г @ 1.74 во Coinbet24

Висла игра добро само на гостински терен, освои 10 бода на седум натпревари, иако на претходните два зеде само бод. Противниците им беа квалитетни, па затоа тоа и не е кој знае колку голем кикс. Арка ќе се обиде да стигне до нови бодови кои ќе вметнат во трката за успех. Сметаме дека гол-гол е најлогичен избор за овој натпревар.
Регистрирај се на Coinbet24

Гецтепе – Башакшехир – 0-2 @ 1.62 во Bet365

Лидерот на турскиот шампионат го очекува исклучително тешко гостување кај екипата на Гецтепа во истоимениот град близу Измир. Домаќините врзаа пет последователни победи на домашен терен, а меѓу нивните жртви беа Бешиташ и Фенербахче. Башакшехир е црврст тим кој ретко прима голови, а на досегашните 12 натпревари тие примиле само пет гола. Поради овие факти очекуваме мирен натпревар без многу голови.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.14

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*