Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (25.06.2018)

видео анализа

Тимот на Кладење.мк и за третото коло од Мундијалот ќе биде со вас да ви помогне при изборот на типови за натпреварите од Мундијалот. 

Петар и Јовица низ видео ќе се обидат да ви ги анализират натпреварите кои ги имаме на менито за денес.

Тоа се дуелите помеѓу:

Саудиска Арабија – Египет

Уругвај – Русија

Иран – Португалија

Шпанија – Мароко

Погледнете:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*