Екстра коефициент за натпреварот Германија – Бразил!

10Bet

Една од најдобрите онлајн обложувалници за вечерашниот пријателски натпревар нуди екстра коефициент. 

На понудата е ставен натпреварот Германија – Бразил со тип 1 и Г.Г (победа за домаќинот и двата тима да постигнат гол). Во сите обложвалници коефициентот се движи околу 3.80, а во 10Bet коефициентот е 4.80.  Ова е една ретка можност која треба да ја искористите…

Креирајте го вашиот акаунт ТУКА, а освен тоа ако го внесете промо кодот FD200 вие ќе си добиете и 50% бонус до 200 евра.

Понуда која не се пропушта!

10Bet

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*