Обложувачка „бомба“: Прилепчанец ја олесни „Моцарт“ за неверојатни 500.000 евра!?

Според неофицијалните информации кои кружат низ прилепските обложувалници дознаваме интересна приказна.

 

Имено, обложувач од Прилеп вешто ја искористил понудата од обложувалницата „Моцарт која дава за обложување натпревари од неколку кола однапред. Тој искомбинирал натпревари и ги уплатил на неколку тикети од кои вкупната добивка изнесува вртоглави 500.000 евра.

Добиј бонус на 10Bet

Последни натпревари на тикетот се вечерашните дуели од Лигата на шампиони. Вусшност тој го чека натпреварот помаѓу Севиља и Манчестер Јунајтед со двојна шанса Х2 и натпреварот помеѓу Шахтјор и Рома со вкупно голови 2-5.

Ако ова сето е вистина му симнуваме „капа“ на новиот милионер и му посакуваме да ги троши парите за убаво. НЕКА МУ Е СО СРЕЌА!

Регистрирај се на 10Bet

ИЗВОР ВИДЕО: Зенит

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*