Фото + Видео: Ова е Прилепчанецот кој ја „поништи“ Моцарт, а ова се неговите тикети!

Како што вчера дознавме, обложувачот Ване Лесновски од Прилеп ја доби најголемата добивка на Балканот, а може да се каже и во Европа. Тој за „ситни“ пари доби неверојатни 600.000 евра на вкупно 7 изиграни тикети.

Последни натпревари беа вчерашните дуели од ЛШ каде што дуелот помеѓу Севиља и Манчестер Јунајтед го чекаше со двојна шанса Х2, а натпреварот помеѓу Шахтјор и Рома му беше изигран 2-5 гола.

Добиј бонус на 10Bet

Во прилог ви ги претставуваме тикетите:

Добиј бонус на 10Bet

Добиј бонус на 10Bet

Добиј бонус на 10Bet

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Фото + Видео: Ова е Прилепчанецот кој ја „поништи“ Моцарт, а ова се неговите тикети! - Таратур
  2. Фото + Видео: Ова е Прилепчанецот кој ја „поништи“ Моцарт, а ова се неговите тикети! - Sportski

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*