Unibet нуди 5 евра бесплатен влог за љубителите на тениското обложување

unibetbonus

На сезоната за тенис и се ближи крајот, но Unibet само што започна да дели по 5 евра бесплатен влог.

Постапката е едноставна:

Ставете го вашиот влог од најмалку 20 евра на било кој натпревар од Антверпен Опен или Стокхолм Опен и добијте 5 евра за обложување во живо!

Регистрирај се на Unibet

Правила и услови за користење

  • Промоцијата важи додека траат горенаведените турнири
  • За да се квалифиувате за бесплатните 5 евра, најпрво треба да го ставите вашиот влог на било кој натпревар од турнирите пред да започне
  • Бесплатните средства може да ги добие играчот само еднаш дневно
  • Средствата се кредитираат на вашата сметка следниот работен ден

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*