Специјал тикет за натпреварот Ботев Пловдив – Марибор

Денес од 20:00 во рамките на квалификациите за Европа ќе имаме можност да погледнеме дуел помеѓу екипите на Ботев Пловдив и Марибор.

Ботев Пловдив во последните пет натпревари запиша три победи и два порази, додека Марибор во истиот временски период запиша три победи, едно реми и еден пораз.

Овде искрено очекуваме интересен и возбудлив натпревар со оглед на тоа што двете екипи се слични по квалитет.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.00, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 7.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*