Зголемени квоти за натпреварот Уругвај – Колумбија

Денес ќе го добиеме и другиот финалист во рамките на Копа Америка, а во овој ½ финален дуел ќе се сретнат селекциите на Уругвај и Колумбија.

Уругвај на последните пет натпревари запишаа пет последователни победи, од кои во последниот натпревар го победија Бразил на пенали, додека Колумбијците во истиот временски период запишаа четири победи и едно реми.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Дарвин Нунез да постигне гол со глава коефициент 9.00 зголемен на 10.00
  • Родригез да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 17 зголемен на 19

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*