Зголемени квоти за натпреварот Аргентина – Канада

Денес од 02:00 часот по полноќ во рамките на Копа Америка ќе се сретнат селекциите на Аргентина и Канада.

Овие две селекции стигнаа до ½ финалето од овој турнир и за Аргентинците може да кажеме дека им беше сосема заслужено, додека Канада пак имаше малку повеќе среќа.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Лаутаро Мартинез да постигне прв погодок коефициент 5.00 зголемен на 5.50
  • Меси да постигне гол надвор од 16-тник коефициент 7.00 зголемен на 8.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*