Натпревар со драстичен пад на коефициентот (09.07.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од втората лига на Перу кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 22:15 се сретнуваат екипите на Комерсиантес и Бинационал. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи и три реми, додека Бинационал во истиот временски период запиша четири победи и еден пораз.

Комесиантес – Бинационал – 1 @ 1.75 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Комерсиантес беше 2.27, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 1.75 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*