Специјал тикет за натпреварот Малме – Халмштад

Денес од 16:30 во рамките на шведската Алсвенскан лига се сретнуваат екипите на Малме и Халмштад.

Малме е на 1-то место со 32 бода кои ги имаат освоено преку 10 победи, 2 реми и 1 пораз, додека Халмштад е на 7-то место со 18 бода и учинок од 6 победи и 6 порази.

Овде екипата на Малме е огромен фаворит, но веруваме дека Хламштад малку од малку ќе им се спротивстави.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.00, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*